«
hande-yenerin-guzellik-sirlari

Gerçek kadınlar güzel görünmek için ne yapar? Öğrenmek için, gözlerimizi diktik Türkiye’nin en beğenilen kadınlarından biri olan Hande Yenerin güzellik sırları nedir tek tek araştırdık.

İşte muhteşem saçlar, parlayan cilt ve muhteşem makyaj için en iyi stratejileri. Hazırsanız, başlayalım.

Tırnaklarınıza Daima Özen Gösterin

hande-yenerin-guzellik-sirlari
Hande Yenerin Güzellik Sırları

Çevrenizde çabuk kuruyan tırnak ürünleriniz yoksa boyanmış tırnaklarınızı daha hızlı kurumalarına yardımcı olmak için bir kâse buz gibi suya daldırın. Gerçekten işe yarıyor. Kütiküllerinizi kesin, tırnaklarınızın dağınık görüntüsünden kurtulun.

Tırnak tasarımına başlamadan önce zeytinyağını ojelerinizin çevresine bir miktar sürün. Dokulu ojeler ile pürüzleri gizleyin. Normal cilanın aksine, parlak türlerin bir takım pürüzlü gözükmesi gerekiyor, bu nedenle düzeltme durumları için harika.

Tırnaklarınız üstteki ojeyi attığında, cilayı çıkarmadan ve baştan sona, şu anki renginin üzerine bir ışıltı katmak için şeffaf ve dokulu oje kullanabilirsiniz. Böylece önceki manikürünüzü sonsuza dek bozulmadan kullanabilirsiniz.

Mat görünümlü ojeler Hande Yenerin güzellik sırlarının en önemli unsuru. Çorba veya makarna yapıyorsanız, tırnak cilalarınız buhardan ötürü bozulabilir. Bu durumda endişelenmek yerine tırnaklarınızı kaynayan yiyeceklerden gelen buhara üç saniye boyunca tutun. Daha sonra onları suyun 5 santim altına sokarak biraz bekletin. Sihri görmeye hazır olun, anında mat görünümlü tırnaklara kavuştunuz.

Makyaj Yaparken İpuçlarından Faydalanın

hande-yenerin-guzellik-sirlari

Yüz yağı ile değişime şahit olun. Mutlu saatler öncesinde pudra kullanmak yerine, cildinizi yenilemek ve süper doğal bir parlaklık yaratmak için yanaklarınızın üzerine birkaç damla yüz yağı basın. Gözlerinize güzel bir eyeliner çekin.

Gözlerinizin sıkı bir şekilde astarlandığı zamanları nasıl doya doya izlediğinizi biliyoruz. Likit göz kalemi yatay olarak tutmayı öğrenin, bunun için geniş kenarı kullanın. Ucu yerine ince nokta yerine getirin ve çizmek için küçük noktalar oluşturup birleştirin.

Bu şekilde düz bir çizgi çizmeye çalışmak yerine gözlerinizi üç dört adımda harika bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Hande Yenerin güzellik sırları arasında bir diğeri ise eğer göz ve dudak kalemleriniz gerçekten yumuşaksa ve kullanmanızı zorlaştırıyorsa, onları keskinleştirmeden evvel yaklaşık bir saat buzdolabında bırakın. Böylece hem katılaşacaklar hem de siz uçlarını açmaya çalışırken daha az kalemi çöpe atmak zorunda kalacaksınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *