«
tuvba

Son zamanlarda yayınladığı You Tube videoları ile dikkat çeken Tuvba’nın kim olduğu merak konusu oldu. Kimdir ve ne iş yapar soruları merak edilmeye başlandı. Bu sorulara şu şekilde cevap vermek doğru olur.

Tuvba Kimdir?

Tam adıyla Tuvba Yılmaz Karakaş 20 Kasım 1993 yılında Üsküdar İstanbul’da iki çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Bu hesapla akrep burcu olduğu biliniyor. Yılmaz, Üsküdar Zeynep Kamil Arslan hastanesinde doğduğundan ötürü diğer adını Zeynep olarak konulmuştur. 28 yaşındaki genç You Tuber minyon tipli olması videolarındaki tatlı ve samimi havayı daha da artırdığını düşünen bir tayfa da var.

tuvba
tuvba

Kocaeli Üniversitesinde 2011 yılında iç mimarlık okumuştur ve üniversite boyunca Kocaeli’nde kalmıştır. Üniversiteyi altı yılda bitirdiği de ayrıca bilinen bir bilgi olarak söylenebilir. Daha üniversitede okuduğu yıllarda çalışmaya başlamış olan influencer şimdilerde 2016 yılında açtığı You Tube kanalını yönetmektedir yani sosyal medya içerik üreticiliği yapmaktadır. Eşi Ceyhun Kaan Karakaş ve kalabalık arkadaş grubuyla çektiği videolar ayrıca çok sevilmektedir.  İnstagram butiği de bulunan youtuber karantina ile birlikte arada bir yayın yaptığı  bir Twitch kanalı da  bulunmaktadır.

2014 yılında tanıştığı şimdilerin ünlü gruplarından biri olan ve sevilen şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesi olan Madrigal grubunun solisti olan Ceyhun Kaan Karakaş ile tanışır. 15 Eylül 2018 yılında bu güzel beraberliği mutlu sona kovuşturarak evlenirler. Tuvba Yılmaz ve  Ceyhun Kaan Karakaş’ın 2021 yılında dünyaya gelen bir bebekleri de vardır.

Tuvba Yılmaz You Tube Kanalı

tuvba

Tuvba Yılmaz ilk videosunu attığından itibaren sevilmeye başlandı ve yavaşça gelişse de kemik bir kitlesi olduğu için videoları iyi izlenmelere sahiptir. Şu anda 551 bin abonesi vardır.

Tuvba Yılmaz İnstagram Hesabı

İnstagram hesabında butiği olduğu için epey aktif kullanan Yılmaz yalnızca bu butik ile ilgili paylaşım yapmamaktadır. Eşi ve arkadaş çevresiyle çektiği fotoğraflar gibi özel hayatı ile ilgili de paylaşımlar yapmaktadır. 844 gönderisi ve 678 bin takipçisi vardır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *