«
ragip-narin-kimdir

Ragıp Narin kimdir, Ragıp Narin kaç yaşında, nereli gibi pek çok şey merak edilmektedir. Son dönemde şarkılarıyla, yakışıklığıyla ve sosyal medyada paylaşımlarıyla ilgi çeken şarkıcılardan biri haline  gelen son zamanların beğenilen şarkılarından olan Ragıp Narin kim olduğuyla ilgili pek çok merak edilen konu var.

Peki Ragıp Narin Kimdir?

19 Mart 1996 tarihinde Hatay Antakya’da dünyaya gelen genç şarkıcı Ragıp Narin annesi Arap kökenli, babası Hatay’ın önemli iş adamlarındandır. Ragıp Narin’nin tam  adı Ahmet Ragıp Narin’dir. Dört kardeş olan ailenin her üyesi kendine has bir hayran kitlesine sahip.

Şarkıcılık kariyerine başlamadan önce profesyonel futbolcu kariyerine de ve yeteneklerinden dolayı genç yaşta HataySpor’da profesyonel futbol oynamaya başlamıştır. 2013 yılında futbol oynadığı zamanda aynı zamanda YouTube için şarkı videoları çekmeye başlamıştır.

Çok ilgi gören şarkıları kısa sürede neredeyse herkes tarafından dinlenmeye başlandı. Ragıp Narin şarkılarının beğenildiğini fark edince futbolu bırakıp ilk şarkısı Sevda Çiçeği adlı parçayı 2019 yılında yayınladı. Şarkısı milyonlarca dinlenip paylaşıldı ve hayranları tarafından çok sevildi.

ragip-narin-kimdir
Ragıp Narin Kimdir

İlk şarkısını Sevda Çiçeği yayınladıktan sonra üç yıl içinde gezdiği 40’a yakın ülkeye yapmış olduğu iş amaçlı gezileri ile ilgili yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada da ünlenendi ve hayran kitlesi epey arttı. Bununla birlikte  YouTube ve İntagram’da aktif olan Ragıp Narin yaptığı diğer şarkılar da dijital platformlarda milyonlarca dinlendi. Bu şarkıları şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Gecekondu
  • Mavi
  • Gel Diyemem
  • Mucize
  • Vur Beni
  • Narin Narin

Ragıp Narin Burcu Nedir?

19 Mart 1996 tarihinde doğan Ragıp Narin balık burcudur.

Ragıp Narin Boy ve Kilosu Kaç?

Şarkıcılığı ve yakışıklığıyla gündem olan genç şarkıcı Ragıp Narin kilosu ve boyuyla ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmamıştır.

Ragıp Narin Kimdir | Mesleği Nedir?

İş adamı olan babası gibi son zamanlarda ticaretle uğraşmaya başlamış olan Ragıp Narin ticaret dışında şarkıcılık yapmaktadır. Sosyal medyada fenomen olan genç şarkıcı Ragıp Narin sosyal hesaplarını yönetmektedir aynı zamanda. Şu an aktif olarak yapmasa da eski futbolcu olduğu biliniyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *