«
nalet-bebe

Nalet Bebe, yani gerçek adıyla Ömer Başdoğan, 7 Mart 1987 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. Nalet Bebe takma adıyla  önceleri kardeşinden gördüğü sonraları kendince yorumuyla attığı vineler tanınmaktadır.

Şimdilerde 1,7 milyonluk İnstagram takipçi sayısına sahip olan Nalet Bebe kimdir sorusuna daha uzun bir cevap vermek gerekir: Çektiği kısa, kendine has videoların dışında aktif oyunculukta yapmaya başlayan Ömer Başdoğan ilk kez 13 Şubat 2019 tarihinde vizyona giren Hep Yek 3 filminde profesyonel oyunculuk deneyimine sahip olur.

Sırasıyla YouTuber olan Enes Batur’un filmi olan Enes Batur: Gerçek Kahraman filminde, Şahane Hayatlar adındaki 7 şubat 2020 tarihinde vizyona giren filmde de oynadı şu sıralar başka sinema filmleri için de çalışmakta ve belirtiği gibi farklı rollerde oynamak istemektedir.

Nalet Bebe Ne İş Yapar?

Nalet Bebe adıyla tanınan Ömer Başdoğan İnstagram’da yayınladığı samimi ve toplumsal olayları kendi bakış açısıyla anlattığı videolarla sosyal medya içerik üreticiliği yapmaktadır. Bunun yanında sonradan başladığı oyunculuk üzerine epey kafa yormakta ve bu işle ilgili de aralıksız çalışmalarına devam etmektedir. Senaryo alanında da çalışmaları vardır.

Nalet Bebe Oynadığı Filmler ve Konuları

nalet-bebe
Nalet Bebe

Bizim Semtin Çocukları

Bizim Semtin Çocukları, birlikte büyümüş olan iki yakın arkadaşın yani Yusuf ve Samet’in mahallede başlarından geçen olayları konu almaktadır.

Şahane Hayatlar

Ömer adında şair olmak isteyen genç bir adam, bu hayal uğruna hayatında başka bir şey yapmamıştır.  Lise arkadaşı Ali ise onun sırtından para kazanmak için Ömer’i gaza getirir. Bu ikili arasında geçen olalar ve Ömer’in hayalleri gerçekleştirme yolculuğunu konu alan filmdir.

Enes Batur Gerçek Kahraman

İlk filmin devam filmi olan Enes Batur Gerçek Kahraman Ömer Başdoğan ve  Enes Batur’un başrolünde olduğu filmin yönetmeni Doğa Can Anafarta’dır.

Hep Yek 3 Titrettin Beni

Bir devam filmi olan Hep Yek 3 ilk fillerinde başları beladan kurtulmayan bela paratoneri iki arkadaş olan Altan ve Gürkan’ın başından geçen olayları anlatmaktadır. Kadrosunda Ömer Başdoğan da vardır. Özgür Bakar yönetmiştir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *