«
gain-medya-kimin

Gain medya kimin yenilikçi, eğitici, eğlendirici ve kişiye özel yayın akışıyla yeniliklerle dolu bir platform olarak hayatımıza girdi. Gain platformunda yapılan eski konser kayıtlarını da yayınlamaktadır.

Bu farklı içerik üreticisi ile ilgili merek edilenler arasında Gain medya kimin sorusu epey popülerdir. Çünkü farklı fikirlerin sahiplerini daima merak ederiz. Bu sorunun cevabı ise Gözde Akpınar’dır.

Dizi, kısa film, belgesel, spor, müzik ve eğlence programları gibi kategorilerde içerik sağlamaktadır. Bu içeriklerin yanında diğer dijital platformlarda olmayan günlük haber akışı ve canlı yayın içeriklere de sahiptir.

Gain Medya Sahibi Kimdir?

Gain Medya Turkey kullanıma açıldığı 1 Ocak 2021 yılından beri beğenilen ve takdir edilen bir platform haline dönüşmüştür. Gain medya kimin sorusunu yanıtlayacak olursak grubunun sahibi başarılı iş insanı Gözde Akpınar’dır.

Gözde Akpınar Kimdir?

gain-medya-kimin
gain medya kimin

Gözde Akpınar 1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Filli Boya’nın sahibi Celal Akpınar’ın kızı olan Gözde Akpınar başarılı bir eğitim hayatına sahiptir. Portsmouth Üniversitesi işletme-iktisat bölümünü bitirerek Türkiye’ye dönen Gözde Akpınar 2003 yılında Betek Grup’uyla iş hayatına başlamış oldu. 2005 yılında babası Celal Akpınar öldüğünde henüz yirmi beş yaşında olan Gözde Akpınar babasının yerine geçemedi. Tek çocuğu olan kızı Hüseyin Sezgin’dendir.

Betek Grup ile çalıştığı zamanlarda çevre, eğitim ve kadın hakları gibi farlı alanlarda olmak üzere yaptığı sosyal alandaki faaliyetlerle dikkat çekti ve bunlarla hafızalara kazındı. Babasının verdiği öğütlerle babasının yolundan gitmek istediğini her defasında belirten Gözde Akpınar sosyal faaliyetler yürütmekte ve çalışanlarının hakları için çalışmaktadır. Aynı zamanda Haçiko ve Haytap derneklerine destek vermeye de devam etmektedir.

Özgecan Aslan vahşice katledildiğinde otuz televizyon kanalının eş zamanlı reklam kuşağını satın alarak logosuz, markasız yarım dakikalık karartma yapmıştır. Ekrandaki tek yazı “Özgecan İçin” yazısıydı. Bu gibi pek çok farkındalık projesine daha katkıda bulunmuş ve bu destekleriyle insanların kalbine taht kurmuştur.

2019 yılımda Filli Boya için satış işlemleri olurken aynı sıralarda Gözde Akpınar Gain projesi üzerine çalışmaya başlamıştır.  Gain için hayalindeki iş olduğunu belirten Gözde Akpınar Gain TV’nin başarılı bir şekilde yürütülmesi için çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *