«
tulin-sahin-diyet-listesi

Tülin Şahin diyet listesi artık herkes tarafından bilinmekte. Vücudu ve fiziğiyle oldukça dikkat çeken mankenlerden bir tanesi olan Tülin Şahin, diyet sırrını herkesle paylaştı.

Yapmış olduğu diyet sayesinde her zaman zayıf kalmayı başarmış ve vücudunda oluşan fazla yağları atmıştır. Ünlü manken Tülin Şahin paylaşmış olduğu diyet listesini herkesin yapabileceğini de vurgulamıştır.

Kilo verme konusunda seçim yapamayanlara, hazır olup da nasıl yapacağını bilmeyenlere ve diyetisyenlere gitmeyerek kendine özel bir diyet arayanlara Tülin Şahin diyet listesi hakkında tüm detayları sunuyoruz.

Tülin Şahin Diyet Listesi

Tülin Şahin diyet listesi sürpriz bir şekilde bolca ara öğün bulunuyor. Standart 3 öğün beslenmenin aksine listede neredeyse 6 öğün ve sütlü tatlı sizleri bekliyor. Böylece mide her zaman çalıştığından dolayı vücudun yağ yakım oranı da artacağı söyleniyor.

Diyet Listesi

tulin-sahin-diyet-listesi
Tülin Şahin diyet listesi

Liste içerisinde bulunan tüm besinler şunladır;

  • Bademli meyve salatası.
  • Kepekli ekmek.
  • Şekersiz çay.
  • Portakal suyu.
  • Kepekli kraker.
  • Ton balıklı salata.
  • Yoğurtlu meyve salatası.
  • Ilık süt.
  • Sütlü tatlı.

Liste görüldüğü üzere bol vitaminli ve karın açlığını uzun süre tutacak şekilde tasarlanmıştır. Diyet denildiği zaman aç kalma paniği artık bu liste sayesinde ortadan tamamen kalkacak.

Tülin Şahin Diyeti Uygulaması

tulin-sahin-diyet-listesi

Tülin Şahin Diyet listesi ile zayıflamak isteyen kişiler şu şekilde uygulama yapmaları gerekiyor;

Sabah

Kahvaltı vakti geldiğinde 1 kibrit kutusu boyutunda peynir, 3 dilim kepek ekmeği, 3 adet zeytin, biraz bal, 1 yumurta, portakal suyu ve şekersiz çay şeklinde güne başlayacaklar.

Ara Öğün

Ara öğün olarak listede 1 kâse bademli meyve salatası tüketimi veriliyor.

Öğlen Yemeği

Öğlen yemeği vaktine sizler bilinenin aksine güzel bir sürpriz bekliyor. Sebzeli ve domates soslu makarna ile listenin sürprizi sütlü tatlı.

Ara Öğün

Öğle yemeğinden sonraki ara öğünde ise birkaç adet kepekli kraker bulunuyor.

Akşam Yemeği

Akşam yemeğinde sadece ton balıklı salata veriliyor. Ayrıca gece yatmadan önce bir bardak ılık süt listede yer alıyor.

Tülin Şahin diyet listesi uygulanırken mutlaka her zaman belirtilen bir konu olan günde en az 2 litre su tüketimi konusuna dikkat edilmelidir. Buna ek olarak spor faaliyetlerinin vücuttan eksik edilmemesi de çok önemlidir. Böylece sizlerde arzu ettiğiniz zayıflığa ve fit vücuda erişebileceksiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *